دستگاه میلینگ سیرونا Sirona

دستگاه میلینگ سیرونا Sirona

دستگاه میلینگ سیرونا Sirona، از تولیدات برند معروف Sirona، تولید کننده پیشرو تجهیزات دندانپزشکی، طیف وسیعی از دستگاه های میلینگ CEREC را ارائه می دهد که برای تولید انواع ترمیم های دندانی طراحی شده اند.

دستگاه های میلینگ نقش مهمی در گردش کار دندانپزشکی دیجیتال دارند و دندانپزشکان را قادر می سازند تا درمان های یک روزه را برای بیماران خود ارائه دهند.

ویژگی های دستگاه میلینگ دندانپزشکی Sirona

دستگاه های میلینگ سیرونا Sirona مجهز به دستگاهی شبیه به جاروبرقی برای براده‌های آسیاب هستند که امکان پردازش مرطوب و خشک را فراهم می ‌کند.

مدل CEREC MCXL فرز پشت صندلی را برای انواع ترمیم‌ های دندانی مانند روکش ‌های زیرکونیا و روکش ‌ها در همان روز امکان ‌پذیر می‌ کند.

CEREC Primemill یک واحد آسیاب مرطوب / خشک است که برای تولید روی صندلی ایده آل و برای دندانپزشکان در یک مطب دیجیتال مناسب است.

CEREC Primemill سریعترین واحد آسیاب Dentsply Sirona است که می تواند یک تاج زیرکونیایی عالی را در کمتر از پنج دقیقه پردازش کند و شیشه سرامیک را سریعتر از همیشه آسیاب کند.

مشخصات فنی دستگاه میلینگ سیرونا

دستگاه میلینگ Sirona MC XL یک دستگاه فرز ترمیم دندان با کمک کامپیوتر است که ترمیم هایی را از مواد سرامیکی با ظاهر طبیعی تولید می کند.

دارای دو سر با یک فرز تکی است که فرزکاری سریع ‌تری نسبت به واحد CEREC 3 فراهم می ‌کند.

MC XL برای فرز تاج ها، اینله ها و پل ها است و می تواند ترمیم های سریع در یک بار مراجعه بیمار را ارائه دهد.

نکات ایمنی استفاده از میلینگ Sirona

نگاه کردن به پرتو لیزر برای مدت طولانی می تواند به بینایی فرد آسیب برساند، بنابراین مهم است که هرگز مستقیماً به پرتو لیزر نگاه نکنید و از استفاده از هر وسیله نوری برای این منظور خودداری کنید.

هنگامی که درب محفظه فرز در حین عملیات فرز باز می شود؛ ابزارهای فرز می توانند برای مدت کوتاهی به کار خود ادامه دهند. بنابراین بسیار مهم است که مراقب باشید آن ها را با دست یا هر شی دیگری لمس نکنید.

قبل از باز کردن درب محفظه فرز، توصیه می شود با انتخاب کلید “Stop” روی واحد فرز یا در نرم افزار کاربردی، هر گونه عملیات در حال اجرا را پایان دهید.

قیمت دستگاه میلینگ سیرونا Sirona

قیمت دستگاه میلینگ سیرونا Sirona

قیمت دستگاه میلینگ Sirona به طور تقریبی 1,800,000,000 تومان در بازار موجود می باشد. خرید دستگاه میلینگ سیرونا، اگرچه هزینه نسبتاً زیادی را در بر می گیرد؛ اما به نوعی سرمایه گذاری بلند مدت محسوب می شود.

به طور کلی، دستگاه‌ های فرز دندان CEREC Sirona به دندانپزشکان قابلیت‌ های پیشرفته‌ ای را برای ارائه ترمیم‌ های با کیفیت بالا و در همان روز ارائه می ‌دهند؛ در حالی که ایمنی و سهولت استفاده نیز در اولویت قرار گرفته است.

مزایا و کاربردهای میلینگ سیرونا

دستگاه های میلینگ سیرونا به ویژه CEREC Primemill مزایای متعدد و کاربردهای گسترده ای در زمینه ترمیم های دندانی دارند. در ادامه یک مرور کلی از مزایا و کاربردهای دستگاه های فرز دندان Sirona آورده شده است:

کارایی و دقت

میلینگ دندانپزشکی سیرونا برای فرز بسیار دقیق ترمیم های دندانی بهینه شده اند و سطوح صاف و حاشیه های دقیق را فراهم می کنند. شکاف ‌های ریزی که دقت بالا و سطوح صاف را مانند دندان طبیعی کارآمد می‌ کنند.

صرفه‌ جویی در زمان

این واحدهای آسیاب، به‌ ویژه CEREC Primemill، آسیاب خشک را امکان ‌پذیر می‌ سازد و تولید یک روزه ترمیم ‌های جامد زیرکونیا را در دسترس دندانپزشکان قرار می دهد؛ در نتیجه صرفه ‌جویی قابل ‌توجهی در زمان خواهند داشت.

سرعت فرز سریع امکان ایجاد یک تاج کامل زیرکونیایی را در کمتر از پنج دقیقه فراهم می کند و بهره وری و رضایت بیمار را افزایش می دهد.

پردازش همه کاره

ماشین های فرز Sirona آسیاب مرطوب و خشک زیرکونیا و همچنین آسیاب مرطوب شیشه و سرامیک های هیبریدی را ارائه می دهند که انعطاف پذیری و سازگاری با نشانه های مختلف دندانی را فراهم می کند.

دندانپزشکی برتر و سریع

با تکنولوژی پیشرفته و نرم افزار CEREC همزمان، CEREC Primemill دندانپزشکان را قادر می سازد تا ترمیم های سطح صندلی را با سهولت، سرعت و دقت ارائه دهند.

قابلیت اتصال توسعه یافته

برنامه های کاربردی inLab SW 22 اتصال گسترده ای را به CEREC Primemill ارائه می دهند که امکان گردش کار هماهنگ و تنظیمات طراحی را برای برآورده کردن پارامترهای خاص دستگاه میلینگ فراهم می کند.

ترمیم های با کیفیت بالا

همراه با Primescan، CEREC Primemill و CEREC SpeedFire ساخت ترمیم ها از مواد مختلف با سرعت بالا، تولید طرح های دقیق، سطوح ریز آسیاب شده و دقت عالی fit1 را امکان پذیر می کند.

مزایای دستگاه میلینگ سیرونا Sirona

کاربردهای دستگاه فرز دندان Sirona

ماشین میلینگ سیرونا ایجاد اینله، آنله، روکش، بریج، اباتمنت، و راهنماهای جراحی را امکان پذیر می کنند و به دندانپزشکان فناوری برای تولید سریع و دقیق ترمیم های ممتاز روی صندلی را ارائه می دهند.

همچنین InLab MC X5، یک واحد فرز و آسیاب 5 محوره، برای برآورده کردن نیازهای آزمایشگاه ‌های دندان ‌پزشکی طراحی شده است و قابلیت‌ های پردازش برای نشانه ‌های مختلف دندانی و مواد را فراهم می ‌کند.

راهنماها و اباتمنت‌ های جراحی

ماشین‌ های فرز Sirona امکان تولید راهنماهای جراحی خاص بیمار و روکش ‌های اباتمنت پیچ نگهدارنده را فراهم می ‌کنند که طیف وسیعی از نیازهای ترمیمی دندان را برآورده می ‌کند.

این دستگاه‌ ها، دندانپزشکی تک ‌ویزیت را بدون نیاز به قالب‌ گیری ناخوشایند یا ترمیم ‌های موقت تسهیل می ‌کنند و تجربه و راحتی بیمار را افزایش می ‌دهند.

ماشین ‌های فرز دندان Dentsply Sirona را می ‌توان با طیف وسیعی از اسکنرهای داخل دهانی و خارج دهانی، ابزار نرم‌ افزاری و کوره ‌ها ادغام کرد و جریان کار یکپارچه و آسان را برای کاربردهای دندانپزشکی فراهم کرد.

نتیجه

راه حل های نرم افزاری Sirona، مانند نرم افزار Connect، نرم افزار CEREC، و OraCheck، قالب های دیجیتال، نظارت دیجیتال داخل دهانی، و نشانه های ترمیمی را فعال می کنند و گزینه های درمانی را در زمینه های مختلف دندانپزشکی گسترش می دهند.

دستگاه‌های فرز دندان Sirona طیف گسترده‌ ای از کاربردها را ارائه می ‌دهند و برای متخصصان دندان‌ پزشکی این امکان را فراهیم می کنند تا به طور مؤثر، انواع روش‌ های ترمیمی را با دقت و راحتی انجام دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *