درباره اول دنتال

درباره اول دنتال

شرکت اول دنتال با چشم انداز دگرگون کردن دنیای تجهیزات مدرن دندانپزشکی در ۲۶ شهریور سال ۹۷ تأسیس شده است.
ما در اول دنتال انواع تجهیزات دیجیتال و مواد مصرفی دندانپزشکی با کیفیت و حرفه ای را ارائه می دهیم. ما با نحوه عملکرد کلینیک های دندانپزشکی و نحوه کار دندانپزشکان و لابراتواری های دندانپزشکی آشنا هستیم و در تلاش هستیم تا با بهینه سازی فرآیند و صرفه جویی در هزینه از طریق فناوری، بخش دندانپزشکی را در ایران متحول کنیم.

کاری که ما انجام میدهیم

از فناوری استفاده می کنیم

ما در اول دنتال با تولیدکنندگان حرفه ای که عمدتا خارج از ایران هستند مذاکره می کنیم و شرایط بهتر و قیمت های بسیار پایین تر را به دست می آوریم. به این ترتیب،اول دنتال قادر است طیف گسترده ای از محصولات و تجهیزات با کیفیت دندانپزشکی رابه کلینیک ها و لابراتورارهای دندانپزشکی ارائه دهد، بسته به نیاز کلینیک، به طور مداوم کاتالوگ خود را گسترش، تجدید و مذاکره می کند.

تجهیزات به روز و دیجیتال دندانپزشکی را فراهم می کنیم

اول دنتال علاوه بر فروش حضوری و شعبه ها تمامی محصولات و خدمات خود را به صورت آنلاین و در سایت نیز آنها را به فروش می رساند از این طریق به کلینیک های دندانپزشکی اجازه می دهد تا به راحتی طیف وسیعی از محصولات مورد نیاز خود را به دست آورند و آنها را به راحتی بدون نیاز به حضور فیزیکی سفارش دهند.

خدمات پس از فروش

اول دنتال برای تمامی محصولات و تجهیزاتی که ارائه می دهد پشتیبانی و خدمات فنی دستگاه ها و تجهیزات را نیز در تمامی مراحل فراهم می کند.و سعی بر این داریم تا تمامی اقدامات را به کار بگیریم که همه ی تعهدات و خدمات مشتری را به نحو احسنت انجام دهیم.

اهداف ما

_

توسعه دستگاه های هوشمند و مواد مصرفی CAD/CAM با کیفیت، غنی کردن خدمات و آموزش، ایجاد ارزش برای مشتریان، کمک به یکپارچگی، رشد و موفقیت مشتریان، پشتیبانی و خدمات پس از فروش

چشم انداز ما

_

راه اندازی خط تولید ملی تجهیزات و خدمات دیجیتال دندانپزشکی و در اختیار قرار دادن این خدمات به جامعه دندانپزشکی جهت سهولت کار و جایگزین کردن خدمات مدرن به جای سنتی

23سال سابقه
43کارمند
100همکار
63دوره آموزشی

مدیران ما

مهدی عاصی

مهندس مهدی عاصی

مدیر عامل

سارا جنابی

مهندس سارا جنابی

مدیر فروش

مهدی عاصی

مهندس مهدی عاصی

مدیر عامل

ساسان خداوردی

مهندس ساسان خداوردی

مدیر فنی

سارا جنابی

مهندس سارا جنابی

مدیر فروش

گواهینامه ها

  • Ardet Dental & Medical Devices
  • ICS Group-Certification of Approval
  • FUSSEN Technology Certification for Technical Training
  • SINGER Certification of medical Devices
  • STERN WEBER Autoclave
  • Fourtek-Diploma Certificate
  • Guilin Woodpecker Medical Instrument
  • Handy Certification For Technical Training
  • REMEDI Certification for Technical Training

شرکای تجاری