دوره آموزشی aidite

برگزاری دوره آموزشی AIDITE

این دوره آموزشی از روز چهارشنبه 28 تیرماه تا یکشنبه 1 مرداد ماه 1402 در شرکت اول دنتال با حضور کارشناس فنی تجهیزات، کارشناس مواد مصرفی و سرپرست اصلی کمپانی Aidite برگزار شد .

روز اول دوره

در روز اول این دوره، نمایندگان کمپانی AIDITE به معرفی کمپانی و چارت سازمانی و همچنین معرفی تجهیزات و آشنایی با پارامترهای اصلی دستگاه ها پرداختند، و در ادامه روز تجهیزات در حال ساخت و تولید کمپانی را معرفی کردند.

سوالات کارشناس های فروش و فنی شرکت درمورد دستگاه ها  برنامه های آخر روز بود.

روز دوم و سوم دوره

کارمندان شرکت اول دنتال به دو گروه فنی و متریال مصرفی تقسیم شدند، گروه اول (فنی)  با تعمیرات دستگاه میلینگ CMD500  و CMW400 آشنا شدند، سپس دستگاه از نظر فیزیکی و تمامی قطعات داخل دستگاه بررسی شد. همچنین استفاده از نرم افزار دستگاه و قابلیت های آن به طور کامل به پرسنل شرکت آموزش داده شد.

گروه دوم با متریال مصرفی از جمله بلوکهای زیرکونیا،گلس سرامیک ها ، رنگها و همچنین کیت های استین گلیز ، آشنا شدند و تمامی اطلاعات لازم در این موارد را کسب کردند .

روز سوم دوره به گروه دوم تکنیکهای استین گلیز زیرکونیا و همچنین گلس سرامیک ها آموزش داده شد و گروه اول به رفع ایرادات مربوط به میلینگ ها پرداختند.

دوره آموزشی با شرکت aidite

روز چهارم

در روز چهارم این دوره آموزشی گروه متریال تکنیک هایی که آموزش دیده بودند را تمرین کردند و انواع متریال را نیز خود آنها گلیز کردند و مهارت این هنر را در نهایت کسب کردند، در آخر روز توسط کمپانی از آنها آزمون رسمی گرفته شد که قبول شدگان این دوره مجاز به دریافت سرتیفیکیت معتبر Aidite  شدند.

روز پنجم

در روز پنجم و آخر دوره، گروه اول (فنی) اطلاعات خود در خصوص دستگاه پرینتر سه بعدی و اسکنر داخل دهانی و همچنین کوره های لابراتواری تکمیل کردند و گرفتن خروجی از دستگاه سرجیکال گاید و کست  را در پرینتر سه بعدی تجربه کردند .

در آخر از گروه اول هم آزمون مربوط به تجهیزات گرفته شد و مدرک مربوطه را دریافت کردند .

برگزاری دوره آموزشی

هدف از برگزاری دوره آموزشی مربوطه

این دوره، جهت آموزش کامل پرسنل فنی و پرسنل فروش شرکت اول دنتال و ارتقای سطح علمی کارکنان این شرکت برگزار شد.

نتیجه برگزاری این دوره

در نهایت کلیه پرسنل شرکت جهت ارائه مشاوره صحیح در خرید محصولات و همچنین پشتیبانی فنی و ارائه بهترین خدمات پس از فروش آماده شدند تا بتوانند تجربه خرید فوق العاده ای را برای شما به ارمغان بیاورند!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *